• slayt
Türkiye 112-UMKE Çalıştayı İçin Prof.Dr.Mustafa ILICALI Hocamızla Bir Araya Geldik

 

 

 

 

 

Yenilikçi Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası, Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği ve saglikciyiz.com.tr iş birliği ile 10.02.2024 tarihinde düzenleyeceğimiz Türkiye 112-UMKE çalıştayımızın hazırlıkları kapsamında “Acil ve Afet Durumlarında Vakaya Ulaşım Durum Analizi ve Hedefleri”  oturum başkanımız Prof. Dr. Mustafa ILICALI hocamızla bir araya geldik.

 

 

Toplantıya Yeni Sendika Genel Başkan Yardımcımız ve aynı zamanda Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği Başkanı olan Musa AKAN, Yeni Sendika İstanbul İl Başkanı Nuray SARITAŞ, Yeni Sendika İl başkan yardımcısı Özden ÖNEY ve Sağlık Politikaları Derneği Başkan Yardımcısı Satı GÖKARSLAN katılım sağladılar.

 

 

Türkiye’de ilk kez yapılacak olan Türkiye 112-UMKE çalıştayının çok önemli bir proje olduğunu, acil ve afet durumlarında hep en ön safta yer aldıklarını, özellikle büyük şehirlerde vakaya ulaşmakta nasıl güçlükler çekildiğini, bu durumun düzeltilmesi için yerel ve merkezi yönetimlerin çalışmalar yapmasının elzem olduğu konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

http://www.112-umkecalistayi.org/
Okunma Sayısı: 932


3.236.83.154
DİĞER HABERLER

Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top