• slayt
VİZYONUMUZ - MİSYONUMUZ


Misyonumuz:

 

     Ülkemizin Sağlık ve sosyal güvenlik politikalarına, sağlıklı yaşam tarzının benimsenmesine sağlık alanında eğitim gören öğrencilerin eğitimlerine katkıda bulunmak, yurt içi ve yurtdışında tıbbi yardım faaliyetlerinde bulunmak, sağlıkla ilgili her alanda projeler, geliştirmek, sağlık alanında Ülkemizi bulunduğu noktadan daha iyi yerlere taşımak, ulusal ve uluslararası düzeyde ülkemizi en iyi şekilde  temsil eder nitelikte işler gerçekleştirmek.

 

Çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak halk sağlığı eğitimleri vererek halkın bilinçlenmesine katkıda bulunmak.

 

Sağlık hizmeti sunan, kurum ve kuruluşlarla birlikte bilimsel ve teknolojik araştırmalar yaparak, çalışmalar yapmak.

 

 

 

Vizyonumuz;

 

     İnsan sağlığı odaklı hizmet veren Dâhili Tıp Bilimleri, Cerrahi Tıp Bilimleri, Temel Tıb Bilimleri ve Alternatif Tıb Bilimleri alanlarında çalışan kişi, kurum, kuruluşlarla ve bu kuruluşlardan hizmet alanları bir çatı altında toplayarak bilimsel ve teknolojik çalışmalara katkıda bulunmak.

 

Sağlık Turizminde öncü olan projelerde yer almak.

 

Halkın sağlık okur-yazarlığına katkı sunan projeler gerçekleştirmek

 

Sağlık Teknolojileri Geliştiren Kurum ve Kuruluşlarla ortak çalışmalar yapmak.

 

Dünyada sağlık alanında ki, teknolojik ve bilimsel gelişmelerin aynı nitelikte ülkemizde de yer almasını sağlayacak, çalıştaylar, kongreler ve furarlar yapmak, yapılan projelerin içinde yer almak.

Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top