• slayt
2020 Yılı İstanbul İlçe Sağlık Müdürlüğü Yöneticileri Anket Sonuçları Belli Oldu

Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği ile saglikciyiz.com.tr sağlık haber sitesinin ortaklaşa düzenlediği 2020 Yılının İstanbul İlçe Sağlık Müdürlüğü Yöneticileri Anketi'nin sonuçları belli oldu.

 

Sağlık politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği ve saglikciyiz.com.tr olarak bu anketi düzenleme amacımız, gece gündüz, canla başla çalışan yöneticilerimizin diğer görevlerinin yanı sıra pandemi sürecini de çok güzel ve başarılı bir şekilde yönetiyor olmalarından dolayı kendilerine bu vesileyle teşekkür etmekti.

 

Ayrıca Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği  ve saglikciyiz.com.tr sitesi olarak, konuya dikkat çekmek, farkındalık oluşturmak ve canla başla çalışan yöneticilerimizi halkımızın gözünde de onurlandırmak için bu anketi düzenledik.

Saglikciyiz.com.tr adresinde yayımlanan “İstanbul İlçe Sağlık Müdürlüğü Yöneticileri Anketi”mizi 30 Nisan 2021 tarihinde Saat 24.00 da sonlandırmış bulunmaktayız. Anket sonucu aşağıdadır.

 

Aynı zamanda Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği ve saglikciyiz.com.tr sponsorluğuyla kazananlara plaket ve hediyeleri takdim edilecektir. Anket sonucunda başarı elde eden tüm sağlık çalışanlarını ve yöneticilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz. 

 

 

En iyi hizmet eden İlçe Sağlık Müdürü

 

Dr. Bekir TURAN 

Dr. Ali Osman ÇOLAK 

Dr. Burak KAYA

 

En iyi hizmet eden İlçe Sağlık, Şube Müdürü veya Uzmanı

 

Mehmet KOÇAK 

Perihan TURAN 

Yakup KARALAR  
 
Okunma Sayısı: 557


3.235.186.94
DİĞER HABERLER

Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top